0

Taras kompozytowy? Tylko Twinson i tylko z Timberline!

Marzy Ci się stylowy taras kompozytowy na balkonie lub przed domem? Taras, na którym można odpocząć, a jednocześnie nie trzeba go co roku konserwować? Jeśli tak – jesteś w dobrym miejscu. Od ponad 15 lat zajmujemy się kompleksową budową tarasów. Przetestowaliśmy wiele różnych rozwiązań, materiałów i systemów tarasowych. Na podstawie tego doświadczenia, z pełną odpowiedzialnością wyrażamy opinię, że taras kompozytowy marki Twinson to najlepszy wybór na rynku.

Wykonaliśmy tarasy Twinson w setkach domów naszych klientów. Nie spotkaliśmy jeszcze nikogo, kto byłby z tego wyboru niezadowolony. Tarasy kompozytowe Twinson to gwarancja jakości i estetyki na długie lata. Zapraszamy do współpracy. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zleć nam budowę tarasu, o jakim marzysz!

Timberline to zespół specjalistów od Systemów Tarasowych Twinson

Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu tarasów z kompozytu Twinson. Montujemy je na balkonach z posadzką betonową, na samonośnym stelażu z profili aluminiowych, a także na dachach odwróconych, gdzie ze względu na ochronę hydroizolacji nie ma możliwości użycia innych materiałów.

Aby wykonać taras kompozytowy, czasem zachodzi potrzeba, aby wykonać kilka dodatkowych czynności. Ekipa Timberline wykonuje pełen zakres usług, niezbędnych do położenia pierwszej deski tarasowej. Są to takie prace, jak:

 • zagęszczenie gruntu,
 • rozłożenie i wypoziomowanie bloczków betonowych,
 • wylanie zbrojonych fundamentów,
 • murowanie słupków i ścianek,
 • wykonanie konstrukcji ze stali malowanej i ocynkowanej,
 • spawanie stali,
 • przygotowanie izolacji antywilgociowej.
Taras kompozytowy jest łatwy w konserwacji
Pielęgnacja tarasów kompozytowych Twinson jest łatwa i przyjemna.

Budowę tarasu kompozytowego zaczynamy od projektu i wizualizacji. Zapewniamy transport materiałów na budowę oraz sprawny montaż. Po wykonaniu usługi prowadzimy także serwis i konserwację. Kontaktując się z nami, uzyskasz wszechstronną pomoc. Pomagamy nie tylko w podjęciu decyzji, który system tarasowy Twinson wybrać, ale również doradzamy, jak skompletować zamówienie i samodzielnie wykonać taras z kompozytu.

Budowę tarasu zaczynamy od planowania i projektu
Montaż tarasów kompozytowych Twinson jest intuicyjny jak składanie mebli w Ikei.

Timberline – terminowa i kompleksowa obsługa

Jako skład fabryczny Twinson mamy szybki dostęp do materiałów. Magazynujemy akcesoria montażowe we wszystkich dostępnych kolorach, dzięki czemu zapewniamy naszym Klientom najkrótszy możliwy czas realizacji inwestycji. Stawiamy sobie za cel, aby takie słowa, jak: profesjonalizm, kompleksowa obsługa, wieloletnie doświadczenie, terminowość i rzetelność nie funkcjonowały jedynie jako slogan reklamowy.

Tarasy kompozytowe Twinson to specjalność ekspertów z Timberline
Timberline – obsługujemy naszych klientów z uśmiechem i pełnym zaangażowaniem.

Dzięki nam, możesz mieć błyskawicznie taras kompozytowy na Twoim balkonie w bloku, w przydomowym ogrodzie lub na dachu. Radzimy sobie z najbardziej skomplikowanymi projektami. Mamy zapał, energię i doświadczenie!

Timberline to:

 • kompleksowa, fachowa obsługa – podpowiemy, która deska tarasowa najlepiej dopasuje się do Twojej koncepcji, wykonamy projekt i zajmiemy się wykonaniem tarasu,
 • produkty z najwyższej półki – oferujemy kompozytowe tarasy marki Twinson, sprawdzone przez najbardziej wymagających klientów,
 • sprawna, terminowa realizacja,
 • konkurencyjne warunki współpracy – gwarantujące dobry stosunek jakości do ceny.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź naszą siedzibę lub zadzwoń. Udzielimy Ci wszystkich informacji, jak również przyjmiemy Twoje zamówienie – zapraszamy!

Salon Timberline przy Grochowskiej 44

Salon Timberline przy Grochowskiej 44 wnętrze

Salon Timberline przy Bartyckiej wnętrze

Salon
na
Pradze Południe

Salon na Pradze Południe

Łukasz Komosiński

+48 504 168 465

lukasz@timberline.pl

ul. Grochowska 44

05-077 Warszawa

Salon
na
Mokotowie

Salon na Mokotowie

Krzysztof Pliszka

+48 512 298 511

krzysztof@timberline.pl

Bartycka 175 pawilon 5H

00-716 Warszawa

Zapisz się do
newslettera
i odbierz rabat

Rabat 5% obejmuje całe zamówienie w sklepie Twinson.pl

  Zapytaj o wycenę i rabat