0

Deska Tarasowa Twinson Essential Terrace.

Deska Tarasowa Twinson Essential Terrace sprawdzi się idealnie na balkonie, loggi oraz na dachu. System ten wybierają ci, kórzy szukają desek o wyglądzie drewna, a przy tym nie wymagających corocznej konserwacji. I jeszcze jedno – w przystępnej cenie!

Klienci cenią Taras Twinson Essential Terrace przede wszystkim ze względu na komfort w użytkowaniu oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Powierzchnia deski jest antypoślizgowa, nie ma drzazg i pęknięć. Można bez obaw chodzić po niej boso. Deski mają także dużą odporność na obciążenia, uszkodzenia, ogień oraz absorpcję wody. Dzięki temu zachowują żywotność przez długie lata.

Deska tarasowa Essential Terrace zachowuje swój kolor dłużej niż inne deski kompozytowe. W ciągu kilku pierwszych lat użytkowania, kolor deski jaśnieje pod wpływem naturalnych procesów atmosferycznych. To naturalny i nieunikniony proces. Po pewnym czasie proces zatrzymuje się i deska zachowuje barwę zbliżoną do pierwotnego koloru.

Taras Twinson Essential Terrace nadaje otoczeniu nowoczesny charakter. To tarasy na długie lata w przystępnej cenie, które spełniają oczekiwania zarówno inwestorów prywatnych, jak i komercyjnych.

Jak wykonać taras Twinson w systemie Essential Terrace?

Konstrukcja tarasu z profili aluminiowych

Konstrukcję nośną wykonuje się ze specjalnie zaprojektowanych profili aluminiowych, łączonych za pomocą odpowiednich łączników. Konstrukcja jest stabilna i niezwykle wytrzymała na warunki atmosferyczne. Dzięki temu taras Twinson służy długie lata!

Deski kompozytowe komorowe z drewna i PVC.

Deska tarasowa Essential Terrace (nr kat. 9555) ma aż 7 komór. To zapewnia jej stabilność i wytrzymałość nawet przy dużych długościach (do 6 metrów).

Deski kompozytowe Twinson Essential Terrace dostępne są w sześciu naturalnych kolorach. Z jednej strony powierzchni mają delikatne ryfle, a z drugiej głębsze. W związku z tym możemy łatwo dopasować styl tarasu do elewacji budynku.

Układanie desek kompozytowych Twinson na konstrukcji z legarów aluminiowych wykonuje się za pomocą specjalnie zaprojektowanych łączników. Dzięki temu nie trzeba przewiercać desek oraz można je w razie potrzeby łatwo zdemontować.

Salon
na
Pradze Południe

Salon na Pradze Południe

Łukasz Komosiński

+48 504 168 465

lukasz@timberline.pl

ul. Grochowska 44

05-077 Warszawa

Salon
na
Mokotowie

Salon na Mokotowie

Krzysztof Pliszka

+48 512 298 511

krzysztof@timberline.pl

Bartycka 175 pawilon 5H

00-716 Warszawa

Zapisz się do
newslettera
i odbierz rabat

Rabat 5% obejmuje całe zamówienie w sklepie Twinson.pl

    Zapytaj o wycenę i rabat