0

Deska Kompozytowa Majestic Massive Pro – elegancki i wytrzymały taras Twinson.

Deska Kompozytowa Twinson Massive Pro to unikalnie elegancki taras Twinson. Piękno, luksus i niezawodność to jego podstawowe i niepodważalne atuty. To rozwiązanie dla osób, które szukają ultra nowoczesnego tarasu na długie lata.

System Tarasowy Majestic Massive Pro nadaje się się zarówno do zadaszonych, jak i odkrytych tarasów, balkonów, ogrodów zimowych. Pełna struktura deski daje możliwość wykonania aranżacji łukowych bez konieczności wykończenia krawędzi, co jest bardzo istotne w przypadku montażu tarasów o skomplikowanych kształtach.

Taras Twinson Majestic Massive Pro to produkt premium ze względu na to, że:

  • konstrukcja tarasu wykonana jest z profili aluminiowych (wraz ze wszystkimi niezbędnymi elementami typu łączniki, listwy wykończeniowe). To sprawia, że jest niezwykle stabilna i odporna na czynniki atmosferyczne,
  • deska kompozytowa Twinson Majestic Massive Pro jest niezwykle wytrzymała i odporna na plamy.

Deska Kompozytowa Majestic Massive Pro – główne atuty

Deski kompozytowe Twinson Majestic Massive Pro posiadają dodatkową warstwę polimerową. Ta warstwa tworzywa sztucznego sprawia, że powierzchnia desek jest niezwykle odporna na plamy i zarysowania. Dzięki temu ten system tarasowy jest wyjątkowo łatwy w utrzymaniu czystości.

Zewnętrzna powłoka desek Majestic Massive Pro z jednej strony jest delikatnie ryflowana. Druga strona ma słoje, co nadaje jest naturalny wygląd do złudzenia przypominający autentyczną strukturę drewna. Deski produkowane są w czterech oryginalnych kolorach: dąb antyczny, dąb rustykalny, dąb kamienny i dąb górski. Dzięki temu System Tarasowy ajestic Massive Pro to wyjątkowo elegancki taras z desek kompozytowych o naturalnym wyglądzie drewna.

Deski kompozytowe Majestic Massive Pro mają najdłuższą gwarancję utrzymania koloru (10 lat) oraz maksymalną odporność na zabrudzenia. Dają także pełną satysfakcję w zakresie wyglądu i bezproblemowego użytkowania. Przyjemna w odczuciu i przyjazna dla stóp powierzchnia jest odporna na pęknięcia i szczeliny. Chodzenie boso to czysta przyjemność!

Majestic Massive Pro to wyjątkowo elegancki taras Twinson, który urzeka swoim pięknem i pozwala w pełni rozkoszować się chwilą relaksu.

Salon
na
Pradze Południe

Salon na Pradze Południe

Łukasz Komosiński

+48 504 168 465

lukasz@timberline.pl

ul. Grochowska 44

05-077 Warszawa

Salon
na
Mokotowie

Salon na Mokotowie

Krzysztof Pliszka

+48 512 298 511

krzysztof@timberline.pl

Bartycka 175 pawilon 5H

00-716 Warszawa

Zapisz się do
newslettera
i odbierz rabat

Rabat 5% obejmuje całe zamówienie w sklepie Twinson.pl

    Zapytaj o wycenę i rabat