0

Taras kompozytowy na filarach ze schodami – trudne, ale do zrobienia!

Taras kompozytowy na filarach ze schodami – trudne, ale do zrobienia!

Taras kompozytowy na filarach wykonuje się w domach z podpiwniczeniem i wszędzie tam, gdzie architekt zlokalizował drzwi tarasowe wysoko nad gruntem. Jak zbudować taki taras, aby inwestycja była estetyczna, tania i praktyczna?

Czytaj więcej

Taras z kompozytu czy drewna?

Taras z kompozytu czy drewna?

Taraz z kompozytu czy drewna? To powszechne pytanie w okresie przedwiosennym. Na dłuższą metę zdecydowanie wygrywa pierwsza opcja. Dlaczego?

Czytaj więcej


Pomysł na taras?

Szukasz inspiracji, z czego i jak zbudować taras na balkonie lub przed domem? Nie wiesz, od czego zacząć? Wykonać go samodzielnie, czy też zlecić doświadczonej ekipie? Zastanawiasz się też być może, z czego zrobić taras oraz czym się kierować przy wyborze materiału?

Na naszym blogu znajdziesz artykuły i potrzebne inspiracje, które pomogą Ci przejść przez ten proces krok po kroku. Damy Ci gotowy pomysł na taras, który można wykonać samodzielnie. Pokażemy Ci, że jest to zadanie osiągalne dla każdego majsterkowicza, nawet takiego, który buduje swój pierwszy taras.

Nasz pomysł na taras to kompozyt Twinson

Kompozyt to materiał, który może być stosowany zarówno na tarasy przydomowe jak też w obiektach użyteczności publicznej. Jest odporny na wilgoć, mróz i inne czynniki pogodowe, a do tego posiada długoletnią żywotność. Zaletą kompozytów jest brak drzazg i idealnie gładka powierzchnia, której z pewnością nie uzyskamy w przypadku naturalnego drewna.

Deski kompozytowe Twinson – zalety

Deski kompozytowe charakteryzują się tym, że wizualnie i dotykowo przypominają drewno. Wprawdzie nie mają naturalnych sęków, ale z drugiej strony mają gładką powierzchnię w jednolitym, unikalnym kolorze. Nie trzeba ich barwić, malować ani impregnować.

Kolejny powód, że szukając pomysłu na taras warto wybrać deski kompozytowe jest taki, że łatwiej się je układa. Systemy tarasowe Twinson są tak zaprojektowane, by montaż był maksymalnie uproszczony. Każdy system zawiera pełen zestaw elementów potrzebnych do budowy tarasu. Po ułożeniu desek nie widać żadnych wkrętów ani gwoździ. Ponadto deski kompozytowe układa się bez dodatkowej izolacji.

Tarasy Twinson – wytrzymała deska i stabilna konstrukcja

Do budowy konstrukcji nośnej w systemach Twinson wykorzystuje się aluminiowe legary, które łączy się za pomocą specjalnych łączników. Deski montuje się do konstrukcji na specjalne klipsy – bez przewiercania desek. Wystarczy obejrzeć kilka naszych realizacji, aby przekonać się, że deski kompozytowe Twinson to świetny pomysł na taras na balkonie i przed domem.

Salon
na
Pradze Południe

Salon na Pradze Południe

Łukasz Komosiński

+48 504 168 465

lukasz@timberline.pl

ul. Grochowska 44

05-077 Warszawa

Salon
na
Mokotowie

Salon na Mokotowie

Krzysztof Pliszka

+48 512 298 511

krzysztof@timberline.pl

Bartycka 175 pawilon 5H

00-716 Warszawa

Zapisz się do
newslettera
i odbierz rabat

Rabat 5% obejmuje całe zamówienie w sklepie Twinson.pl

    Zapytaj o wycenę i rabat